Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tudok csinálni, tudják a...

Mit tudok csinálni, tudják a bankkártyám 3 jegyű CVC kódját?

Figyelt kérdés

Sajnos csináltam egy nagyon nagy butaságot...


Barátomnak nincs bankszámlája, így megkért, hogy az enyémről hadd vásároljon az internetről.

Ugye meg kell adni minden adatot ehhez (kártyaszám, stb. ...)

Voltam olyan buta és naív, hogy megadtam neki...


Szakítottunk és félek, hogy visszaél ezzel... Bár mondta, hogy törölte az adatokat, dehát mondani mindent lehet...


A kérdésem annyi, hogy mit tudnék tenni? Meg lehet-e változtatni a kártyám adatait?


Sértő kommenteket nem kérek, tudom, hogy őrületesen nagy marha vagyok... :(


Köszönöm a segítséget!


2015. nov. 21. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tiltod a kártyát és újat rendelsz.
2015. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mostani kartyad adataid nem lehet megvaltoztatni. Bejelented a bankodnal, hogy a kartyat elloptak, azonnali tiltast kersz, es megvarod az uj kartyat.
2015. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt mondd, hogy ellopták! A lopás bűncselekmény és ezt az indokot a bank akkor fogadja el, ha rendőrségi feljelentést is mellékelsz.


Azt mondd, hogy elveszett, az nem igényel semmi indoklást.

Vagy nem tartod kizártnak, hogy valaki megszerezte az adatait.


De ha netbankon tiltod le, akkor végképp nincs semmi ilyen. (Nem tudom, hogy minden banknál van-e erre lehetőség.)

Melyik bank?

2015. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Raiffeisen.
2015. nov. 21. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi indokot mondani. Le akarod cserélni a kártyádat, és kész.
2015. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy a Raiffeisennél lehet-e netbankban nem tudom, ha lehet, kétségkívül úgy a legegyszerűbb és leggyorsabb.
2015. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!