Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyugdíjasnak adnak személyi...

Nyugdíjasnak adnak személyi hitelt?

Figyelt kérdés

(Mamámnak kellene.)


Tehát a CIB-nél olvastam hogy adnak hitelt olyan 72. életévét betöltött személynek akinek van egy kezese, aki a hitel lejártáig nem tölti be a 72. életévét, és személyenként 75.000 ft jövedelmük van. Ez meglenne, viszont egy másik alapfeltételben pedig írják hogy munkaviszony kell, de ugye nyugdíjas, a kezesnek van munkája, de neki nincs.


2015. nov. 19. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyugdíj a mamád "munkaviszonyból" származó jövedelme!
2015. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De kérnek három havi igazolást visszamenőleg, tehát akkor neki nyugdíjszelvényt kell bevinnie helyette ha jól értem!?
2015. nov. 19. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a nyugdíjszelvényt. És igen, nyugdíjasnak is adnak hitelt bizonyos feltételek teljesülése esetén, a munkaviszony nem alapfeltétel, csak a rendszeres jövedelem (és az ugye a nyugdíja).
2015. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2015. nov. 19. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, a nyugdíjnál biztosabb bevételi forrás nincsen. Adnak hitelt, nem milliókat, de reálisan, 1-2 éven belül visszafizethető összeget igen.

Nyugdíjból a legkönnyebb letiltani, ha a nyugdíjas esetleg nem fizet.

Aki meg a mai világban kezesnek meg, az nem vérszegény, hanem hülye szegény, ezt csak így a lap aljára írom.

2015. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!