Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes lekötni...

Melyik banknál érdemes lekötni 1 milliót?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 12:12
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Egyiknél sem. És ez nem annyira vicc. Amúgy leginkább annál, ahol amúgy is bankolsz, vagy hajlandó vagy rá váltani. 1 millióra 1 évre nem számlavezető banknál jó ha 10000Ft kamatot kapsz (adózott érték). Ennyiből nincs meg az oda-vissza utalás (vagy a kp felvétel) költsége.
2015. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nemrég érdeklődtem az UniCredit banknál mert volt (és lehet hogy még van is) nála 4 hónapos akciós betét évi 4 % EBKM-re. Mikor az ügyintéző mindent kiszámolt, tehát levonva az utalási, számlanyitási, stb. költségeket is, elnevettem magam és mint aki cipőbolt helyett véletlenül hentesüzletbe tévedt, kirohantam. Annyira nevetséges összegek maradnak haszonnak.
2015. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 acelsziv ***** válasza:
45%
Én külföldre vittem a megtakarításaimat. Külföldi pénzintézetek, valódi biztonsággal és jobb hozammal. Ennyi. Magyar bankra még egy rakat kutyagumit se bíznék rá. Ja és poén, hogy itthonról már lehet intézni külföldi szlanyitást. Ki se kellett mozdulnom.
2015. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Melyik külföldi bank ad számottevő kamatot? A burgenlandi ismerőseim szerint ott sincs kamat.
2015. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semelyikbe, 0,5%-ot kamatoznak lekötve, ami 5000 forint. Abból még levonódik egy csomó minden, így nullába jössz ki nagyjából.
2015. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2: Az szép akció lehetett...
2015. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bankbetétek kb. 1% körül hoznak most vagy még alatta. Befektetési alap vagy állampapír ami megy most. Szerintem ezekbe érdemes most rakni.
2015. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Cetelem EBKM 500e-2,5millio kozott 2,53%

Felette 3,04% Nem savosan hanem az egeszre!


Amugy minden ingyenes naluk. Igy elvileg csak annyi a koltseg amennyibe a sajat bankodbol az atutalas kerul a cetelemhez. Vissza mar ingyenes.


Mondjuk legyen 4-5-6 ezer atutalni, egy ev mulva pedig 25000 kamatot utaltathatsz vissza ha kell a penz.

2015. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 acelsziv ***** válasza:
Én egy szóval sem mondtam, hogy szimpla banki lekötésről volna szó nálam. Én pl letéti számlán tartom a pénzem és én mondom meg, mibe fektessék. A biztonságos és tőkegarantált csomagok is 5-7 % körül teljesítenek.
2015. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!