Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Passzív bár listaesetén mely...

Passzív bár listaesetén mely bank ad hitelt az adósságrendezés után 6 hónapra 3 millió ft-ot?

Figyelt kérdés
úgy hogy 550 ezer a havi nettóm, határozatlan szerződéssel?

#hitel #passzív bár
2015. nov. 6. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem, és nem csak a BAR lista miatt, hanem mert az új hitelezési törvények szerint a fizetésed meghatározott %-nál többet nem költhetsz hitel törlesztésre, te pedig gyakorlatilag az egész fizetésed arra költenéd.
2015. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
550 ezres fizetés mellett BAR listát lettél?
2015. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem,nem emelett lettem bar listás, gondolkozz már ember. fél éve dolgozok itt és, most fizetem be a hitelem ami miatt báros lettem, pff enyyi ésszel.... most fizetem be most aktiv vagyok, de hamarosan passziv leszek, és házat vennék, 2 évre ugy hogy kb 30 ezrével fizetném, közbe rakosgatnám havonta félre 200 ezret, és 2 év múlva kb szerződésmódositással kifizetném az egész hitelt, nem 20 évig 30 ezrével. ennyire egyszerű lenne
2015. nov. 6. 09:06
 4/11 A kérdező kommentje:
20 évre vennék hitelt házra bocs
2015. nov. 6. 09:07
 5/11 anonim ***** válasza:

"gondolkozz már ember"


Ezt neked kellett volna mondani, mielőtt felvetted a hitel(eke)t és feltetted ezt a kérdést.

2015. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
beszéltem egy ebbe a munkakörbe dolgozó személyel, kapok hitelt lakásra, de nem mondom meg ezért mi a neve és melyik bank! köszönöm a tudálékos-semmittudó-nagyokosoknak !! megkaptam válaszom : igen kaphatok, és fogok is. köszi nekem
2015. nov. 6. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi neked.
2015. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Csicska kérdező :'D
2015. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ééértem, szóval van egy halom hiteled, és most, hogy picit jobban szalad a szekér, úgy érzed itt az ideje még több hitelt felvenni. Hát igen, van akin nem lehet segíteni... Nyilván milliós fizetéssel is lehet adósságokban úszni, nem erről van szó.
2015. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hehe 150 ezer ft folyószámla hitel miatt vagyok bárok :D húúú de kibebaszott sok tartozás :D
2015. nov. 9. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!