Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek a diákhitelemmel?

Mit tegyek a diákhitelemmel?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve külföldön élek és dolgozom. Közel 4 és fél éve vettem fel az utolsó diákhitelt. Most eszembe jutott, vajon mi lehet vele, mert nem küldtek levelet stb... De olvastam elévülésről meg behajtásról, fizetésterhelésről stb..

Félek ha megérdeklődöm akkor megtalálnak és végem, de ha nem akkor meg előbb utóbb megtalálnak és akkor van végem :D

(Tudom külföldi fizu stb... nem rinyálok csak érdekel van/volt e valaki hasonlóban)

Hagynom kéne vagy kezdjem intézni mielőtt felbukkannak ?


2015. nov. 4. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ha elfelejtettem, akkor ha jól emlékszem küldték az SMS-eket, hogy rendezzem. Amúgy valószínűleg az lenne a legegyszerűbb, ha egyben kifizetnéd és el is felejtheted az egészet.
2015. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha külföldön dolgozol, és itthon nincs is számlád, lakásod, stb., akkor sok félnivalód nincs, hogy váratlanul végrehajtják. Ettől függetlenül szerintem nem érdemes megvárni, hogy végrehajtást indítsanak ellened, mert annak már durva költségei vannak. (Valószínűleg már így is van rajta némi extra költség, mivel el vagy maradva rendesen.) Szóval ha nem akarsz ebből később konfliktust, meg egy valag pénzt fizetni, akkor jobb, ha most utánajársz.
2015. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Sanya, most akkor Te jó magyar sutyerák prosztó módjára azt kérdezed, mit tegyél egy hitellel, amelyet felvettél?

Ha nem magyarszkij sutyerák lennél, akkor azt tanácsolnám, fizesd vissza, de mivel Balkanisztánban szociali.. izé, szóval valahogy felnőttél, azt mondom, lapíts, és rménykedj, hogy nem ömlik a nyakadba egy vödörnyi sz*r.

2015. nov. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek ez a fétise. Ne ítélkezzünk.
2015. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sanyikám remélem megtalálnak és az utolsó fillérig kitapossák belőled kamatostul.
2015. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!