Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem milyen hamar küldi ki...

Cetelem milyen hamar küldi ki a végtörlesztéshez szükséges csekket?

Figyelt kérdés
Október közepe felé igényeltem, hogy szeretném a hitelkártyámat egy összegben feltölteni, majd megszüntetni a hitelkártyámat. Lassan eltelt két hét, de a csak még mindig nem érkezett meg. Mindenféle papír jött tőlük, de az egy összegről szóló csekk még nem. Felhívtak őket, de össze vissza beszélnek. Mindenki azt mondja, hogy úton van csekk, de érdekes lassan két hete nem kapom meg? A Többi (általam nem kért igazolások) meg jönnek sorban!
2015. nov. 2. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hitelkártya előtörlesztési igényt a hitelkártya számla – az előtörlesztés irányt benyújtott igény idő pontja szerinti – tárgyhavi zárása után dolgozza fel a bank. A havi zárással minden költség és díj felszámolásra kerül, ezért az így előállított előtörlesztési csekk a teljes tartozást tartalmazni fogja, így a határidőre történő befizetésével hitelkártyája egyenlege 0 Ft lesz. Októberben a zárás 21-én volt, tehát ezt követően postáztuk Ön számára a csekket. Abban az esetben, ha Ön a zárás után már nem használja hitelkártyáját, tehát nem történik újabb terhelés, a kártya megszüntethető.
2015. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanígy voltunk mi is, november 4-én érkezett meg a csekk, amit 31-ig kellett volna befizetni..
2015. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!