PayPal-al lehet valahol bitcoint vásárolni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 19:06
 1/5 anonim válasza:

Közvetlenül nem, de vannak erre oldalak, mint Localbitcoins.

Itt más emberek kínálják fel általuk megadott árfolyamon.

2015. nov. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
honnan tudod, hogy nem? van egy oldal, ahol minden árusítóhely fel van sorolva?
2015. nov. 2. 14:49
 3/5 anonim válasza:

A fas­zért kérdezel, ha utána nem fogadod el a választ.


Nem, nem lehet venni, mert a paypal utalás bármikor megfordítható, a bitcoin meg nem, ezért kevés olyan ember van, aki közvetlenül paypalről elfogadja a pénzt, cég pedig nincsen.

2015. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne gorombáskodj légyszives és tanulj meg olvasni. Én nem jeleztem semmivel azt, hogy ne fogadnám el a választ, csak megkérdeztem, hogy honnan tudod.
2015. nov. 4. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Jellemzően nem lehet Paypal segítségével BTC-t venni, mert a Paypal tranzakció később visszafordítható. A BTC tranzakció nem visszafordítható, úgy működik mint a készpénz. Ha valaki ilyet csinál, az nem tudja felmérni az ezzel járó kockázatot.


Vehetsz Bitcoint készpénzért vagy banki átutalással, de ott valószínűleg meg fogja várni az utalás fogadója, hogy elteljen annyi idő, hogy nehogy visszavonja a vevő az átutalását a banknál.

2015. nov. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!