Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit kell tennem ha kérem a...

Mit kell tennem ha kérem a diákhitelt a tavaszi félévre is?

Figyelt kérdés
Szeptemberben igényeltem. akkor úgy volt,hogy már csak ez a félévem van hátra. Sajnos mégis csúszik a félévem. Szeretném újra igénybe venni majd a diákhitel 1-et. Kell majd valamit tennem tavasszal vagy automatikusan küldik míg megvan a hallgatói jogviszonyom?
2015. okt. 21. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Automatikusan küldik, amíg van aktív jogviszonyod, és nem kéred a szüneteltetést.

Egyébként a hallgatói jogviszonyod végét be kell jelenteni, azt majd ne felejtsd el. (Ugyan tudják, ha megszűnik, mert minden félévben van TO egyeztetés, de szerződéses kötelezettséged bejelenteni.)

2015. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Akkor se kell csinálni semmit,ha azt írtam be az igénylő lapra hogy már csak ez az őszi félévem van hátra?
2015. okt. 21. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol kell ilyet beírni? Emlékeim szerint csak képzési követelmények szerinti képzési időt, és elvégzett féléveket kérdeznek. Ez nem jelent semmit, ebből nem számolnak ki semmit. Pl. amikor én igényeltem, 7 volt a képzési idő, és én már 8-at elvégeztem :D
2015. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!