Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segítség, tőzsde játék!...

Segítség, tőzsde játék! (Sűrgös! ) [? ]

Figyelt kérdés

Helló.

Ez egy játék pénzel,igazi szelvényekkel folytatott játék.

Történelem órára kellene,amiért 5 ös jár,ha győzök,és ebben kérném a segítségetek.

a lényeg,hogy holnap reggel (10.19) 9 óráig kell eldöntenem,hogy melyik szelvényt veszem meg.

A játékról:

- 1.000.000Millió forint kezdő pénz(Virtuális)

- 2015.10.19 9:00 -ig választanom kell egy részvényt.(Igazi tőzsdéről)

- Következő hétfőn értékelés,azaz:Ki nyert a legtöbbet?

(Elméletileg hasznos lehet: [link]


Remélem sikerült leírnom érthetően.

Előre is nagyon szépen köszönök minden segítséget.

Minden választ értékelek.



2015. okt. 18. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:

??? Történelem órára tőzsdejáték? Hmmm...

Tulajdonképpen arra vagy kíváncsi, melyik részvény fog legnagyobbat emelkedni? vagy eshet is?

És ha én azt mondom, hogy x részvény, más meg y-t, harmadik meg z-t, akkor miben segítettünk?

Vagy gondolod, itt tőzsdeszakértők vannak, akik megmondják a tutit? :-)


Na jó, mondok egy OTP-t :-)

2015. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia.igen,azt hittem,hogy mindenki megirja majd,hogy szerinte melyik a legjobb,es en kivalasztom.remelem valaki azert tud segiteni.en pl a KULCSSOFT ra gondoltam,vagy az nem jo?
2015. okt. 18. 15:03
 3/10 A kérdező kommentje:

OTP? [url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2015. okt. 18. 15:14
 4/10 A kérdező kommentje:
2015. okt. 18. 15:14
 5/10 A kérdező kommentje:
francba mar,neharagudjatok. szoval az otp? [link]
2015. okt. 18. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Tök mindegy, mit mondok, mert vannak előre nem látható dolgok, amik gallyra vághatnak egy részvényt egyik pillanatról a másikra:

[link]


Évekig tőzsdéztem, majd beláttam - amit előtte nem nagyon akartam :D - hogy a tőzsde egy szerencsejáték... Azt hiszed hogy vannak benne kiszámítható dolgok, vannak benne szignálok, jelek, stb. de igazából nem tudsz kiszámítani egy japán atomkatasztrófát, egy USA szept 11-et, stb.

Majdnem 11 ezres OTP-nél h azt mondom valakinek, hogy 1000 ft alá fog esni az OTP, kiröhögnek. A mai napig nem tápászkodott fel - sokan ülnek bukóban még mindig...

egyetlen dolog számít: az információ.

Vannak nagy és befolyásos emberek, akikről nem tudjuk, mit akarnak, stb.

Egyszerűen nincs információd róluk, ezért csak egy körülbelüli előrejelzés lehetséges, ami az esetek egy részében bejön, másik részében nem. Hát ennyi :-)

2015. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ja, lehet, nem világos, mit akartam ezzel az információval: Pénzem nagy részét akkor vesztettem el, amikor Matolcsy úr megszólalt, s a forint elszáguldott. ha valakinek volt információja előre arról, mit fog mondani, akkor Ő jó pénzt tudott csinálni belőle - nekem nem volt...
2015. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnalom.

Akkor ugy mondom,h melyik a leg valoszinubb,hogy sikeres lesz,elorelathatolag?+amit kiraktam kepet arrol mi a velemenyed?

2015. okt. 18. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy a Kulcssoft egy relatíve olcsó részvény, ha van az embernek pár millió forintja és eléggé "megbuggyant" ahhoz, hogy beletegye ilyen részvénybe (ugyanis el is kell tudni adni), akkor akkora elmozdulást tud csinálni, hogy csak na!

Tehát nem feltétlenül azért megy, mert olyan jó.


Otp-t csak úgy mondtam, de meg is tudom indokolni: ha valami egy ideje csak esik, akkor előbb utóbb visszakorrigál egy kicsit. - vagy nem... :-)

2015. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eeeertem.koszonom szepen.:)
2015. okt. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!