Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknak van a legjobb...

Melyik banknak van a legjobb online felülete?

Figyelt kérdés

Az OTP olyan lassú, hogy megöregszem egy-egy oldalbetöltéstől. A Raiffeisen utalási előzményei csak 1-2 hónapra kereshető vissza. A többi felületet nem ismerem. Mit ajánlanátok?


Olyan banki oldalra lenne szükségem, ami gyors betöltődésű és sok benne a lekérdezési lehetőség, és gyorsan lehet utalni, nincsenek benne bosszantó dolgok.


Köszönöm!



2015. okt. 16. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A CIB felulete is egy katasztrofa.
2015. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az erstéjé tetszik. Sok mindenben hülye egy bank, de a netbankot eltalálták. Az OTP egy vicc szerintem, nekem mondjuk nem lassú, de a felület egy katasztrófa. Amiről még tudom, hogy szörnyű, az a sberbank. Én nem is tudom, hogy azt hogyan gondolják. Értem én, hogy orosz a tulajdonos, de azért nah. Egy liter vodka kell ahhoz, hogy arra azt mondjam, hogy nah jól van elmegy.
2015. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
K&H szerintem rendben van.
2015. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az AXA mobilbank nekem nagyon bejön, a netbankját még nem próbáltam.

A CIB viszont tényleg elég gyenge...

2015. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Gránité mondjuk elég korrekt.

De nekem az OTP-vel sincs bajom, bár néha tényleg lassú...

2015. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!