Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha ma utalnak nekem penzt...

Ha ma utalnak nekem penzt akkor azt ma még le tudom venni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Le.
2015. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem màr nem.14-kor szokott lenni a zàràs àltalàban.Hiàba utalja ma,màr csak hètfőn lesz rajta.Bankfüggő,de inkàbb ne remènykedj.
2015. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még 17 óra után is érkezhet pénz. Mivel az utolsó bankközi elszámolás 17 órakor van, elvileg az az előtt átutalt pénzeket jóváírják nem sokkal 17 óra után. Persze ez függ attól is, hogyan dolgozza fel a beérkező utalásokat a fogadó bank, hogyan küldi az elszámolási rendszerbe az utalásokat az indító bank. De azt szinte kizártnak tartom, hogy valahol 14 óra után már nincs élet.
2015. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a pénz hamarabb rajta van mint sms t kuldenek?
2015. okt. 16. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
bankon belül azonnali az utalás, bankon kívül az utolsó giroval kell ma elmenjen
2015. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!