Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » BAR listás vagyok! Van egy 15...

BAR listás vagyok! Van egy 15 milliót érő tehermentes ingatlanom---üzlethelyiség+telek. Van lehetőségem kőlcsönt felvenni?

Figyelt kérdés
A bankok elzárkoznak az üzlethelyiség fedezet elfogadásától.
2010. márc. 15. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen kérdéssel a bankokhoz fordulj.Itt hiába írja valaki,hogy kaphatsz,és amikor intézed kiderül,hogy mégsem..Vagy ha valaki azt írja,hogy nem fogsz kapni,és mégis szerencséd lesz???

Inkább menj a bankokba...

2010. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Drágám! A bankokat már végig kérdeztem! Üzlethelyiség, amelyik önálló hrsz-elrendelkezik, a bentlakó elhelyezéséről sem kell gondoskodni, a vevő bármikor elfoglalhatja tulajdonát,/birtokba veheti/ senkinek nem kell hitelfedezetnek! Ez az egyettlen vagyonom, amit fel tudok ajánlani! De nem kell senkinek!
2010. márc. 15. 02:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen feltételekkel szeretnél, mennyi hitelhez jutni?
2010. márc. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben BAR listát vagy, akkor ne reménykedj. Azok kerülnek BAR listára, akik nem fizették rendesen a kölcsönüket. Egyetlen bank sem fogja felvállalni, hogy a kiadott kölcsönét egy számukra nem rendesen fizető adós most határidőre fizetni fogja. Az ingatlan csak fedezetül szolgál, a kölcsön lényege, hogy havonta rendszeresen törlesszék, hisz a befolyt összeggel is gazdálkodik a pénzintézet. Sajnálom, hogy ilyen nehéz helyzetbe kerültél, de nehéz lesz kölcsönhöz jutnod. Nagyon vigyázz a BAR listásoknak is kölcsönt nyújtó cégekkel, akik hitegetnek, mert be kell fizetni egy valag pénzt előre, aztán havonta egyszer összeülnek, és az így beszedett összegeket adják ki kölcsönként. Ne üzletelj velük, inkább próbálj segítséget kérni a családodtól, ha van rá lehetőséged.
2010. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Drágám!!

Ha a bank is elutasít akkor mit vársz???

BAR listás vagy vagyis nem vagy megbízható!!!(pénzügyileg)

2010. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy nem tesznek különbséget adós és adós között! Nem mind egy, hogy valaki azért nem fizet, mert nem tud, vagy azért, mert nem akar!Az sem mindegy, hogy valaki pár ezer,vagy pár millió Ft tartozás miatt lesz Báros! Én nem a BKV-tól mentem nyugdijba, több tizmilliós végkielégitéssel, az utolsó munkabérem és az első nyugdijam között majd nem három hónap telt el! Annak ellenére, hogy több mind negyven éves munkaviszonyom volt! Soha nem dolgoztam feketén, keményen fizettem minden adót és járulékot! Most egy mobilszolgáltató és a posta hibájából vagyok báros! / T.i egy bizonyos telefonszámlát nem kaptam meg,igy fizetni sem tudtam/ Ennyi!
2010. márc. 23. 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:
A mobilszolgáltató nem tesz fel bárra, mert CSAK bank tehet fel! Tehát ezer szászalék, hogy nem azért vagy fent!
2010. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!