Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pay pass bankkartyaval meddig...

Robika17777 kérdése:

Pay pass bankkartyaval meddig lehet lemenni minuszba?

Figyelt kérdés
70ezer forint korul erkezik a szamlamra havonta penz..elkoltottem az ehavit es idaig le is lehetett menni minuszba de kizarolag paypassal..tegnap neztem az egyenleget minusz 11ezer ft volt rajta (lehetseges hogy elkoltottem annyit de az se biztos) ma vettem egy dobozcigit de utana mar mas boltba nem fogadtak el mert hogy keves az egyenleg..tudna esetleg valaki erre magyarazator adni hogy meddig lehet lemenni minuszba es miert nem engedte 1000ft utan ma mar vasarolni vele? (Bocs a hibakert siettem bankba se nagyon van idom menni.) Koszonom a valaszokat.

2015. szept. 29. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem a kártyától függ, hanem a számlacsomagodtól. Nézd át a díjcsomagodat, különösen a "mínuszba" tévedés kamatait!
2015. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mekkora a folyószámlahitel kereted. Nincs köze a Paypass kártyához.
2015. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!