Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Építkezünk mi van ha az...

Építkezünk mi van ha az ütemre a bank nem ad elegendő pénzt?

Figyelt kérdés
Most tartunk az utolsó előtti ütemnél és az ügyintéző azt mondta kicsi rá az esély hogy úgy beszülik fel a félig kész házunkat, hogy meg kapjuk az ütem kifizetéséhez szükséges 4 milliót. 1 hétig totál idegeskedés ment, hogy akkor miből fizetünk ha pl 3,5 milliót ad a bank 4 millió helyett. de hajszál híján megkaptuk. A következő ütem viszont már 5 milliós, de nagyon sok minden van benne. Járt már úgy valaki hogy nem kapta meg az ütem kifizetéséhez szükséges összeget? Mit lehet tenni ilyenkor?
2015. szept. 4. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki kell pótolni saját pénzből.

Jártak már így többen is, nem ok nélkül van annyi félkész ház. De mostanában ritkább, mert sokkal óvatosabban becsülik fel az ütemeket a bankok, hogy ne legyen ilyen, persze most is előfordulhat sajnos. Összesen mennyi hitelt igényeltetek?

2015. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
12 milliót. Érdekes ezt előtt egyetlen egyszer sem mondták ezt el a bankban, pedig azzel ők is szarul járnak, ha nem készülünk el. Kíváncsi leszek megkapjuk e a következő ütemre az 5 milliót. Ott bekerülnek az ablakok padló kábelek vakolat mennyezet fűtés. Eddig lekopogom semmi gondunk nem volt a hiteligénylés folyamatával és nem is voltak vészesek a plusz költségek. Bízunk a legjobbakban...
2015. szept. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!