Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudathatnám a Google -...

Hogyan tudathatnám a Google - val, hogy adnék én nekik 500 Ft -ot, ha megadnának számlaszámot, amire utaljak?

Figyelt kérdés
Attól idegenkedem, hogy én adjam meg a bankkártya - adataimat
2015. aug. 20. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Ha fizetni akarsz a Google-nek, akkor a felkínált lehetőségekkel tudsz.


Ha neked ezek nem tetszenek, akkor nem veszed igénybe a fizetős szolgáltatásaikat.

2015. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod a bankkartyas fizetessel? Haho, 2015 van! A kartyas fizetes manapság nagyon elterjedt. Mi lenne ha végre megbarátkoznál vele?
2015. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyanról, hogy visszaéltek megadott kártyaadatokkal. Egyébként nem akarok külön szolgáltatást igényelni a Google - tól, csak az ő működésükhöz szükséges (és általuk kért) pénzt szeretném eljuttatni nekik, mert azt gondolom, jó helyre menne a pénz.
2015. aug. 21. 07:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Olyanról is hallottál már, hogy embereket ütöttek el az utcán?


Ezek után nem teszed ki otthonról a lábadat?

2015. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Hallottam már olyanról, hogy visszaéltek megadott kártyaadatokkal."


Tényleg van ilyen. Csak nem a világ egyik legnagyobb (tech)cége fog visszaélni a kártyaadataiddal, hanem valamilyen zugshop.kom.

2015. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Máris tudattad velük!


A google az összes weboldal összes oldalát átolvassa, hogy tudjon rá kerést építeni, így már biztos olvasta a te bejegyzésed is. Sajnos ha nem válaszoltak, akkor az annyit jelent, hogy nem érdekli őket az ajánlatod ;)

2015. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!
2015. aug. 21. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:

" Hallottam már olyanról, hogy

visszaéltek megadott

kártyaadatokkal."


Na es olyanrol nem hallottal hogy valakit az utcan kirabolnak? Szoval keszpenz se legyen nalad soha!


Ja mondjuk a ket dolog kozott van egy nagy kulonbseg: ha kedzpenzt visznek el toled akkor azt megszivtad. A kartyas visszaélèsek viszont leginkabb a bankok kára és nem a tied ugyhogy ne aggodj.


Mondom, 2015 van, ideje kijönni a barlangbol!

2015. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A google nem kér tőled pénzt, akik kérik csalók balekokra vadásznak és láss csodát találnak :)
2015. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!