Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha venni szeretnék egy tárgyat...

Ha venni szeretnék egy tárgyat ami 500. 000be kerül és az van ki írva hogy 30%-tól el vihető és a futam idő 60 hónap akkor ezt úgy kell számolni, hogy a 30% 150. 000 és a maradék 350. 000ret el osztom 60al és akkor havonta fizetek 5800at postán?

Figyelt kérdés
Forint alapú fix havi törlesztésű hitel. Ez van még le írva amit én olvastam kérlek segítsetek el magyarázni, hogy én jól gondolom-e?
2015. aug. 19. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

150e-t befizetsz (30%) a maradék 350e-t ÉS A KAMATOKAT pedig elosztod 60-al vagy olyan opció is van, hogy a kamatokat ugyan annyi törlesztővel, de a 61. hónaptól fizeted amíg le nem törlesztettél.


Mivel nem írtad mennyi a kamat, így ezt nem tudjuk.

2015. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Azt gyanítom, 60 hónapos hitel esetén már lesz kamat is rajta, hacsak az eredeti árba már bele nem építették.

Ettől függetlenül nagyjából az van, amit írtál.Fizetsz 150 ezret, majd 5 évig a havi részleteket.

Mindezt a pontos és teljes információk ismerete nélkül mondom.

2015. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát sajnos én is ennyit tudok a le írásból de akkor a kamatot még meg kell érdeklődnőm,
2015. aug. 19. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!