Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik a banki befizetés...

Hogy működik a banki befizetés? (Otp-nél)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok és még nics bakkártyám/számlám. Gondolokodtam, hogy csináltatok majd egy juniort az OTP-nél de de még nem szántam el erre magam...mindegy ebbe nem is mennék bele. Szóval, hogy is megy ez? Bemegyek mit kell csinálnom? Magam tölthetem ki az űrlapot vagy mi? Sorszámot kell húzni? stb.

Előre is köszi ;)


2015. aug. 17. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Most melyik része érdekel: a számlanyitás vagy a befizetés? :-)

A számlanyitáshoz (ha még nem vagy nagykorú), kell az egyik szülő is, az ő aláírásának is szerepelnie kell a szerződésen. Bementek, sorszámot kell húzni, elmondani, hogy számlát szeretnél nyitni, a többiről ott helyben tájékoztatnak. Ha mindent kitöltöttél, pár héten belül postán kiküldik a kártyádat.


A befizetéshez már nem kell szülő, bemész, sorszámot húzol, odaadod a kártyádat, beütöd a PIN-kódod, odaadod a pénzt, ami azonnal meg is jelenik a számlán. Ennyi!

2015. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze befizetni lehet más számlájára is, ahhoz nem kell, hogy te OTP-s ügyfél legyél. Szmélyi igazolványt és lakcímkártyád vigyél meg tudd hogy kinek fizetsz be és mi a számlaszáma. Általában az ügyintéző tölti ki a formanyomtatványt.


(OTP bankban csak OTP-s számlára tudsz befizetni.)

2015. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vastagon szedett betűknél le van írva a kérdés. De köszönöm erre voltam kíváncsi. :D
2015. aug. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!