Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milliós hitelfelvétel, pl...

Milliós hitelfelvétel, pl svájcba költözöm. Behajthatatlan lesz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy 10 millós hitelt felveszek, a bankok úgyis osztogatják, mint a cukrot (jó kereset, 1+ év munkaviszony)


Nincs Magyarországon a nevemen semmi, se ingatlan, se autó, az égvilágon semmi.


Kiköltözöm svájcba (legyen ez, nem eus).

A verzió : ott dolgozom

B verzió: nem dolgozom ott sem.


A bank a jogos követeléseit betudja hajtani?



2015. aug. 8. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hiteltörlesztési gondjaim nekem is akadtak anno (hitelspirállal elértem a 17 milliós minuszt), mielőtt kijöttem 6 éve. Svájcba vagyok bejelentve, de eszembe se jutott volna nem fizetni a hitelt játszva mások fej e fölött és saját ingatlan tulajdonommal.


Ha nincs semmid, akkor adóstárként és/vagy zálogkötelezettként vonnak be pl ingatlan fedezet mellett valakit az ügyletbe.


Egyfelől ha dolgozol, lesz annyid, hogy könnyen ki tudod fizetni az otthoni hitelt, visszafejlődni ( a jó keresetet feladni, svájci munkanélküliségre, ellátás nélkül) meg csak az akar, akinek "másabb" szándékai vannak a kinti munkával.


Ettől függetlenül tavaly épp egy mások által felhalmozott tartozást hajtottak zömében rajtam tulajdonostársként (igaz azt most épp én követelem és hajtom be máson).


De tényleg nem osztogatják már mint a cukrot,( mint amikor nekem is sikerült összeszedni vele az erőn felüli mínuszokat vele) és nem is baj ez annyira.

2015. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!