Tudok Hitelt fölvenni?

Figyelt kérdés
Tudok úgy hitelt fölvenni, Providentnél, vagy valahonnan ha bejelentett munkám nincsen de a számlámra mindig érkezik 80-tól 170ezerig pénz....?

2015. jún. 29. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, munkabérnek kell érkeznie.

Ha ilyen kevés a bevételed minek akarsz hitelt felvenni? :D

Okostelefonra, lapostévére, notebookra? :D

2015. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Providentnel nem kell munkaberednek lenni, csak hetente fizesd a reszleteket.
2015. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Josefinho ***** válasza:

Mindenképp igazolt rendszeres jövedelem szükséges.


De legegyszerűbb, ha felveszed velük a kapcsolatot, ha gondolod segítek, nem vagyok providentes, csak ismerek 1-2 ügyintézőt.


Teljesen korrektek szerintem, de ezt majd te tudod eldönteni.

2015. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma fölvettem velük a kapcsolatot. Aztmondták, hogy a családi plussz gyest is elfogadják. Nem kell semmi más. Szóval nem mindenképp kell az igazolható havi jövedelem. Plussz nekem van folyószámlám és arra 80 ezertöl 296 ezerig jön be pénz. Na erre azt mondták, hogy kérjek a bankba számlakivonatot 2 hónapról. És elözö hónapba 296ezer jött utalásnak, ebben a hónapban meg 100ezer. Szóval csak adnak...
2015. jún. 29. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
ha néha 3 kiló érkezik be a számládra, abból miért nem tudsz eltenni 170-et? biztos adnak hitelt, kérdés, hogy tényleg szükséged van-e rá. az ilyen pénzügyi zsenik szoktak a leghangosabban kiabálni, hogy őket meg kell menteni. szép mondhatom!
2015. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pénzügyi zseni lennék? :-) ÁÁ dehogy...
2015. jún. 30. 09:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Éppen ezt mondja...

Ha lenne egy kis eszed inkább eltennél pénzt, és nem hitelt vennél fel 200%-os kamatra :D

2015. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudjátok, hogy nekem mi kiadásom van, akkor minek kell beleavatkozni, hogy Én miért veszek föl hitelt. Nyilvánvaló ha félre tudnék rakni, nem vennék föl hitelt... Mind1 haggyuk, ez az Én dolgom.
2015. jún. 30. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, iPhone, vagy TV? :D Ki vele :D
2015. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyiksem, Én nem vagyok telefon mániás, jó az ami van! Tv-m meg van, jónagy. Szóval ezek közül egyiksem. :-)
2015. jún. 30. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!