Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Munkaviszony nélküli szabad...

Munkaviszony nélküli szabad felhasználású hitel létezik?

Figyelt kérdés

Diplomás fiatal vagyok, 2 év munkatapasztalattal mérnöki téren. Jelenleg a mesterképzésem végén járok. Néhány hónapja már nem dolgozom, otthonról kaptam pénzt hogy a diplomamunkámra koncentráljak. Azonban családi tragédia miatt teljesen megszűnt ez a jövedelem. Azonnal nekiálltam munkát keresni, be is hívtak néhány interjúra, nem kétlem hogy legkésőbb augusztusban elkezdhetek dolgozni, de megélhetési problémáim azért addig bőven vannak, főleg hogy akkor szeptember elején kapnék először fizetést.


Van olyan szabadfelhasználású hitel, aminél nem követelnek több hónapos munkaviszonyt?



2015. jún. 22. 17:42
 1/6 anonim válasza:
ez engem is érdekelne
2015. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TamásTóth ***** válasza:
Nincs ilyen tudtommal.
2015. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Lákátos Rénátó uzsorája max.
2015. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Csak egyetlen formában, szerintem: ha ismerőstől kérsz kölcsön.

Írtam volna a jelzáloghitelt, de utánanéztem és ott is kell minimálbérnek megfelelő jövedelem vagy min. 3 havi munkaviszony.


De most úgy őszintén, nem bántásból: szerinted van olyan bank vagy bárki, aki a semmire adna pénzt?

Sajnos, vállalkozóként is azzal kell állandóan szembesülnöm - pedig 4 év van a hátam mögött - hogy hol ezért, hol azért nem adnak hitelt.

Az agyonreklámozott Növekedési hitelt azért nem kaphatom meg, mert túl kicsi vagyok :D Röhej (túl kicsi= az éves bevételem nem éri el a 2 milliót, így nem kaphatok.)

2015. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok (#4), utánanéztem: még a Cofidisnél is feltétel min. 65 ezer ft nettó jövedelem
2015. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor miből fizetnéd a törlesztést?
2015. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!