Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél igényeltem netbankot...

OTP-nél igényeltem netbankot a számlámhoz, mikor aktiválják?

Figyelt kérdés
Még reggel voltam bent, de most is ha begépelek mindent akkor is azt írja ki nem jó a felhasz.név vagy jelszó.Mivel mindegyik biztosan jó, így gondolom még nem aktiválták. Ez mennyi idő szokott lenni?

2015. jún. 3. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem elírták a felhasználónevemet, mondjuk másik bannkban, de halál idegesítő volt- Nincs az otp-nek 0-24 órás üfélszolgája?
2015. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem fontos most éjszakára, de ha reggel se jó felhívom azért őket, csak érdeklődöm hogy valaki más aki nemrég nyitott is járt-e igy?
2015. jún. 3. 22:21
 3/5 belapus ***** válasza:

Miután megkötöttem a szerződést, hazamentem ( 10 perc ), beléptem, és megváltoztattam a jelszót.

Igaz, ez már jó régen volt.

Ha minden igaz, 3 rossz kísérlet után 24 órára zárolva lesz.

Amennyiben biztos vagy abban, hogy te nem hibáztál, akkor elképzelhető, hogy valami elírás történt a regisztráció során.

2015. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen biztos hogy mindent jól írok be. Letiltani nem tiltott le, ezt írja ki:

Hiba a bevitt adatokban!

"Sajnáljuk, de az Ön által megadott felhasználói azonosító vagy jelszó hibás.

A helytelen jelszó megadás a Caps-Lock billentyű bekapcsolásából is adódhat."

2015. jún. 3. 22:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel se jó...mehetek be a bankba....
2015. jún. 4. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!