Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya összekötése a...

Bankkártya összekötése a PayPallal? Biztonsági kérdés. Részletek a kifejtősben.

Figyelt kérdés

Nekem egyetlen egy bankkártyám van. Arra kapom a fizetést ill. azzal szoktam pl. boltban fizetni.


Eddig SOHA nem használtam azt online fizetéshez.


Most viszont csak úgy tudok megvenni egy dolgot, ha online, weboldalon fizetek.


Ilyen esetben jobb inkább másik bankszámlát nyitni, és azt összekötni a PayPalhoz, vagy van olyan, akinek szintén csak egy bankkártyája van, és azt kötötte hozzá a Paypalhoz?


Mit tanácsoltok?


2015. máj. 27. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtan kösd össze a Paypallal, teljesen biztonságos. Vagy ha ennyire nem bízol benne, akkor van másik lehetőség is: Én OTP-s vagyok, Jump számlacsomaggal. Így van lehetőségem webkártyát igényelni, ami egy virtuális dolog, és azt kötöd össze a Paypallal. Ez azért jó, mert a webkártyádra csak a saját számládról tudsz utalni pénzt, hasonló feltételekkel mintha máshová utalnál, így ha valami mégis félresikerülne, csak annyi pénzzel tudnak megkopasztani, amennyi a webkártyádon van.
2015. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!