Olcsó, jó, bankszámla?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék nyitni egy bankszámlát. Kivenni, betenni szeretnék néha kp-t esetleg, de a lényeg annyi hogy tudjak neten paypalra meg ilyenekre feltöltögetni, meg utalni, és hogy tudjak eurós alszámlát nyitni rá. A legfontosabb annyi lenne, hogy ne legyen drága, tehát ne húzzanak le évente 2ezerrel stb. Előre nagyon köszönöm a segítséget! :) 18/F


2015. máj. 22. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha neked evente 2 ezer 'lehuzas' forint ES devizaszamla, plusz netes hasznalat esetere, akkor valahol nagyon el vagy tevedve...
2015. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Évente 2 ezer Ft lehúzás?!

Ne viccelj már, ha ekkora skót vagy, akkor nem kell neked bankszámla, gyűjtögess csak a malac perselybe otthon.

2015. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtoom feltűnt e a két kedves válaszolónak, de full fogalmam sincs erről az egészről. Ahelyett hogy skótoznátok, meg fikáznátok, azt is lehetett volna mondani hogy "valszeg nem találok olyan olcsón és tessék ez meg ez a bank ebben a csomagban nagyon jó áron ajánl nagyon jó szolgáltatást." Zsenik... Egyébként nem tudom skótságnak nevezhető e az, hogy fiatal vagyok, naív, nem értek hozzá és nem szeretném elverni ilyesmire tanár-anyám így is nehezen összekuporgatott pénzét amiből én a zsebpénzt kapom. Valaki tudna esetleg "skótságom" ellenére segíteni és megdobni valami tényleg hasznos információval? Vagy új kérdést kell feltegyek a 2ezres baki törlésével (ami a pénzügyi zseni tahó ökröknek rendkívül szúrja a szemét) Utólag meg bocsánatot kérek minden kedves, a kérdést elolvasótól akit a "skótságom" mélyen felháborított, de mégis visszafogta magát és nem küldött el a halál ....ára.
2015. máj. 22. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg van diákigazolványod (és nem töltötted be a 24-25-öt, banktól függően), addig vannak kedvezményes számlák fiatalok részére, de gondolom nem várod, hogy bárki nekiessen, és csak a 8 nagy bank ajánlatait kibogarássza neked, hogy melyik a legjobb számodra, és akkor a kicsikről még nem is beszéltünk.


Manapság (köszönhetően a bankokra rakott adóknak) nem igazán vannak olyan számlák, amik évi 2-3 ezerből kijönnek még sima forint számla esetén sem, nem, hogy deviza, 2000HUF/év az egy havi 166forintos számlavezetést jelentene, az átlag valahol a 3-5x-nél kezdődik.

2015. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a legegyszerűbb, ha bemész a környékeden lévő bankfiókokba kérsz tájékoztatót, hogy mit ajánlanának neked, és összehasonlítod. Itt hiába fogjuk azt mondani, hogy menj X bankhoz, ha mondjuk a lakhelyed környékén nincs olyan fiók.
2015. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem vártam semmit. Gondoltam hátha valaki hozzámvágja hogy menj IDE!! Ez most a legjobb, ne is próbálj mást! :D De akkor ezek szerint ilyen nem nagyon van. Kössz a segítséget.
2015. máj. 23. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!