Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi az esélye, hogy visszak...

Mennyi az esélye, hogy visszakapom a pénzemet? (otp, bankautomata)

Figyelt kérdés

Amiért tartanék egy bevásárlást, ezért úgy gondoltam, hogy elmegyek a legközelebbi automatához.

Addig nincs is baj, míg beütöttem a kódot,meg kiválasztottam, hogy mit szeretnék.

Csak az a gond, hogy amikor az automata "gondolkozott", hogy tranzakció folyamatban, már tudtam, hogy valami lesz.

És lett is, mert kiírta, hogy sajnáljuk, most nem jó a szolgáltatás (vagy hasonlót írt ki), aztán kártyámat visszaadta.

Persze vártam pár percet, de feljött a windows xp ablak, hogy leállítás.

Próbáltam két telefonszámot, nem vették fel.

Bementem a bankba, reklamáció lett téve.

7 munkanap után kiderül, hogy visszakapom-e a pénzt vagy nem.

Visszamegyek az automatához, mert egy sulinál van és nekem órám lesz később.

Látom, valaki pénzt akar felvenni, már betette a kártyát, amikor mondom neki, hogy nem jó.

És neki kiadta a pénzt, igaz, ő kevesebbet vett ki, mint én.

Ha nem működött volna neki sem, akkor szerintem nagyobb eséllyel kaphatnám vissza a pénzem.


Ja és mikor én voltam az automatánál, szépen levonta a számlámról a pénzt. (Telefonra kapok értesítőt, onnan tudom. )


2015. máj. 11. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A pénzkazetta tartalmából visszakövetkeztethető, hogy a pénzt kiadta-e a gép. Ezt az ellenőrzést nyilván elvégzik majd, és visszakapod a pénzed ha valóban annyival több maradt benne.
2015. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha meg út közben elakadt a pénz az automatán belül, ____hetem. :S Vagy ha pont kifogyott.
2015. máj. 11. 13:20
 3/7 A kérdező kommentje:
És mi van, ha a hiba után adta ki a pénzt, de addigra én már nem voltam ott?
2015. máj. 11. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Van benne kamera is. De hülyeségeket ne feltételezz.
2015. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak annyit írnak ki, hogy "készülhet". :D Szóval. xd

Jobb felkészülni a rossz verzióra.

Börtön ezért járhat? (Hamis vádaskodás)

2015. máj. 11. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az elég fura a szoriban, hogy nem vették fel a telefont... ez a szinte kizárt esemény.
2015. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A telefonok így voltak:

a géphang, utána meg a zene.

Első próbálkozás: 2 perc 42 msp

Második próbálkozás: 1 perc 53 msp.

De amiért csak a zene ment, hagytam a francba és húztam be a bankba, mert 1-2 órával később jelenésem volt a suliban egy órán.

2015. máj. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!