Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van az elszámolás visszafizeté...

Van az elszámolás visszafizetésének határideje?

Figyelt kérdés

BP bankos lejárt autóihetel miatt kaptamértesítőt több mint egy hete, amiben kérték a számlaszámot a pénz visszafizetéséhez. Ezt másnap vissza küldtem.

Várható vajon hogy a hónapvégéig megkapom az összeget?

Van egyáltalán valami határidő a kifizetésre? Kerestem, de erről nem találtam semmit, csak bankon belüli számlára a 15 napot.



2015. ápr. 24. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A BP az Banif plus bankot takar? Mert arra már indított valaki itt beszélgetést és ott még senkinek semmi!

Amúgy én úgy tudom , hogy 30 napjuk van a kifizetésre is, tehát május 30-ig ki kell fizetniük ha április 30-ig értesítenek. Megkérlek leírnád, hogy mennyi hiteled volt és mennyit utalnak vissza , mert én is autóhiteles voltam és nagyon rossz hireket kapok azoktól akik már megkapták, van akinek a 10% sem éri el a visszautalt összeg. Kíváncsi lennék! Köszi!

2015. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapest bankra gondoltam, csak mobilról így gyorsabb volt. Bocs ha nem volt egyértermű.
2015. ápr. 25. 13:18
 3/5 mano121 válasza:

Én már kaptam elszámoló levelet, abban az áll, hogy

a nyilatkozat beérkezésétől számított 15 napon belül teljesítik a kifizetést.

2015. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mano121 válasza:

Még egy kis megerősítés:


"A devizahiteles ügyfeleknek az elszámoló levél átvételétől számított 30 nap áll rendelkezésére a panaszok jelzésére, a pénzintézetek pedig legkésőbb az elszámolást követő 15 napon belül kötelesek az elszámolás pénzügyi teljesítésére - jelezte Kovács Levente, a Magyar Bankszövetség főtitkára."

forrás: metropol.hu

2015. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor remélhetőleg megérkezik a jövő hét végéig, vagy az azt követő héten. Köszi!
2015. ápr. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!