Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudok szerezni Ukash,...

Hol tudok szerezni Ukash, vagy Paysafecard utalványt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Bármelyik jó nekem, a lényeg, hogy sürgősen két napon belül kell kifizetnem valamit, és csak ezekkel tudom.
2015. ápr. 24. 17:00
 1/3 demy01 ***** válasza:

Szia.

Playsafecard-ot bármelyik OMV kuton vehetsz.

Nem kell hozzá semmi. Csak megmondod mennyiért kérsz.

van 2,5,10,15,25ezres.

Annyi van hogy van valami limit a kutakon egy nap max mennyit adhatnak el. de akkor mész tovább másik kútra.


Ja, és nem kell regisztrálnod a playsafecard oldalon, bár megteheted, de az csak arra jó ha nem költöd el, ott biztonságban van. De amugy felesleges, ahol fizetsz a playsafecardal, ott ugyis a pin codot kell megadni amit kapsz.

2015. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ki tudok fizetni 20 ezer forintot két 10 ezer forintos Paysafecard utalvánnyal, ha csak egy utalvány kódját tudom beírni, és elküldeni a számítógépemen?
2015. ápr. 24. 19:13
 3/3 demy01 ***** válasza:

persze, ki lehet.

Volt hogy 50 ezret fizettem ki 10-25-5 ezresekből.

de álltalában van ott egy menü hogy több pin kód megadása.

2015. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!