Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » S. O. S! Mit írjak a bankomnak...

Judyt77 kérdése:

S. O. S! Mit írjak a bankomnak a reklamációs levélbe? CHF hitelem volt. Most a hitel összeg 10%-át sem éri el, amit vissza akarnak fizetni!

Figyelt kérdés
Mindenhol 20-30%-os visszafizetett összegekről beszéltek. Elegendő indok ez írni egy levelet a banknak? Mégis mit írjak? Sajnos már küldenem kéne mielőbb a levelet. Ha valaki tud, kérem segítsen! köszi!
2015. ápr. 21. 20:51
 1/5 gus76 ***** válasza:
0%

Szia!


Én már nagyon várom az értesítőt, de a netbank szerint semmit nem kapok vissza. Felhívtam őket és azt mondták, ez még változni fog, várjam meg az értesítőt. Jelenleg a 14 milliós CHF hitelre amit 7 éve fizetek 20 milliót akarnak rám sózni. Ezt nem fogom elfogadni. Ajánlom menj be a bankba és kötelesek segíteni abban, mit és hogyan írj. Úgy néz ki ez a forintosítás, csak az államnak érte meg, nem a "kisembereknek" :(

2015. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majdnem ennyit kértek a hitellezárásért, amikor kifizettem a hitelt, ami valljuk be, nekik nem egyáltalán nem került semmibe. Akkor most mit fizetnek vissza egyáltalán?? :-(
2015. ápr. 21. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan azt gondoltad, hogy az elszámolást követően eljön a Kánaán?

Hol szeretnél reklamálni? Ha szerinted ez így nincs rendben, perelhetsz magánúton, de nem biztatlak sok jóval. Más reklamációs lehetőséged nincs. Illetve van, csak eredménye nem lesz.

2015. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gus76 ***** válasza:
40%

De van jogom. A bank jobban örül annak is ha fizetsz, még ha kevesebbet is, csak fizess. Nem hittem a Kánaánban, de a tőketartozás csökkenésben igen.


Mivel mindig rendesen fizettem, jogomban áll reklamálni és hidd el, bele fognak menni. Kezdjük ott az ingatlanom nem ér annyit amennyivel most tartozok. Ez így nekik sem jó :)

2015. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha nem értesz egyet az elszámolással akkor csak úgy van lehetőséged reklamálni, ha pontosan megírod hogy hányadik oldal melyik sorral miért nem értesz egyet. Tehát csak így általánosságban nem foglalkoznak vele, hogy "szerintem több járt volna vissza". El se fogják olvasni, visszaírnak hogy hivatkozz arra a sorra amit vitatsz.
2015. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!