Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti elbankolnátok a K&H Banktól?

Ti elbankolnátok a K&H Banktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ezt a kérdést kizárólag K&H-s ügyfelek miatt nyitottam.

Amint észrevettétek, a K&H nem sieti el a deviza alapú hitelek elszámolását. Tehát az ügyfelei elégedettsége nem érdekli őket.

Arra jutottam ha pár száz ember kizárólag emiatt bankot váltana, talán észbe kapnának. Ti elbankolnátok emiatt?



2015. ápr. 15. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Április 30ig van idejük.

2015. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Amiatt, hogy egy devizás csődös elégedetlen, azért nem mennék. Nekem nincs és nem is volt hitelem.
2015. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te nem kerültél sorra, sok más mindenki igen. Mi pl. már március második hetében. de még határidőn belül vannak és más bank se gyorsabb szerintem, a nagyja még hátra van
2015. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
MI már leszámoltunk velük,mikor kifizettük a lakáshitelünket,ettől függetlenül,haragszom rájuk,mert azt mondták,hogy márc 15,utáni héten postázták a leveleket,azóta se ért ide.Gondolom aki már megkapta az elején,azt is mérges lenne a helyünkben.
2015. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félre értitek. Nem vagyok devizahitel csődös. :)

Egyébként kiváncsiságból felhívtam a bankot. A központot, nem az erre szakosodott vonalat. A hölgyike elmondta hogy fellebeztek már megint, emiatt a lakáshitelesek előreláthatóan május folyamán kapják meg. Nem május 5.-ig, hanem május folyamán. Emiatt azt hiszem érthető a felháborodás. De mielött bárki megvádolna más bármivel, előtte informálódjon, ha már okosnak és műveltnek tartja magát.

2015. ápr. 15. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ügyfél vagyok.

Nem vagyok kiakadva, mert betartják a JOGSZABÁLYBAN előírt határidőket.

Ezzel semmi gond nincs, majd április 30-a után lennék morcos, ha... de erre valószínűleg nem kerül sor.


Egy másik bankban dolgozom és bizony látom, hogy mi meló, egyeztetés, mennyi hibalehetőség adódik ezzel az egész forintosítással- szóval a dátumon való rugózás helyett vagy mellett abba is érdemes belegondolni, hogy talán kisebb hiba%-kal lehet lefuttatni a teljes állományukra a forintosításra fejlesztett dolgokat, hibákat keresni, tesztelni- bizony az egyik legnagyobb hazai bankról beszélünk.


Egyébként nem váltanék.

Nemcsak a hitelem miatt, hanem mert én szerencsésen benne ragadtam a ZÉRÓ számlacsomagban, amiben nincs utalási és tranzakciós díj, 4 kp felvétel ingyenes, a havi számlavezetési díjamat elvonják, majd jóvá is írják stb.- ennél jobb ajánlat nincs a piacon, a hitelt is igen kedvező feltételekkel vettem fel.


Ennek okán ezért én tudok türelemmel várni még 1-2 hetet- egyébént meg ha hiteled van, akkor pénzt úgysem kapsz vissza kp-ban, hanem a fennálló tartozásod ezáltal esetleg a törlesztőrészleted és/vagy futamindőd módosulhat, így nem értem a türelmetlenséget :)

2015. ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha már lezárt hitele van akkor pénzt kap vissza.Én is türelmetlenül várom már.Bezzeg beszedni a pénzt iparkodtak...
2015. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!