Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-s jelzálog devizahitelesek...

OTP-s jelzálog devizahitelesek! Elszámolás után hogyan alakult a hiteltörlesztésetek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 07:32
1 2
 11/13 anonim válasza:

Köszönöm a választ kamat ügyben.

Az elszámóló levélben nézzétek meg, hogy az egyéb kamat kedvezményeket NEM tartalmazza, leírják, úgy mint Hűség szolgáltatás. Mivel én 100éve ügyfelük vagyok és a fizetésem is oda megy, igenis kérni fogom ezt a hűség kedvezményt.

Kérjétek, ha úgy gondoljátok !

Azt még én sem tudom megemészteni,hogy ilyen magas lett a tőke :((((((

2015. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

2007-ben 7milliót vettem fel jpy-ben, minden évben 10.000 ft-tal nőtt a törlesztőm árfolyam és kamat miatt is (volt olyan hogy 330 ft-ot is meghaladta a yen a kezdeti 150-hez képest. Akkor nagyon durván kellett pengetni a banknak, mégis most kijött az alábbi elszámolás:

Tartozom még 9,8 mft-tal szerintük. A yen viszonylag alacsony egy ideje (220 körül mozgott) ezért a törlesztő sem volt annyira magas (50-55.000 ft) ehhez képest közel egy évig amig be nem törlesztődik a lakáskasszámból 1,8 millió ft addig marad az 50, majd azután még 12 évig fizetnem kell 86000-et havonta!!! Mindent összeadva közel 3x fizetem vissza mint a Ludas Matyi. A panaszlevelet készülök megfogalmazni, aki már elküldte konkrétan mit írt bele a panasz részletes leírása rublikába?

2015. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Heló!

Érdeklődnék, hogy devizahitel esetén miért számolgattok forintban?

Mármint a felvett összeget,meg a visszafizetettet.

2015. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!