Mi az az online kártya?

Figyelt kérdés

[link]


Nézem ezt a kártyát, de nem világos számomra, hogy ez milyen kártya.


Ez egy sima bankkártya, mint bármelyik? Van rajta mágnescsík is?


2015. márc. 23. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a kártyát nézd, hanem a alatta a RÉSZLETES leírást. Csak ugyanazt tudnánk leírni neked.
2015. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azt értem, de mitől online egy ilyen kártya? Számomra az online dolgok nem kézzelfoghatóak...
2015. márc. 23. 10:02
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az Online kb azért van ott, hogy hangsúlyozzák, hogy internetes vásárlásra is alkalmas. Hozzáteszem: amíg egyszerűen Mastercardnak hívták, addig is lehetett vele interneten vásárolni.
2015. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, nekem most Maestro-m van, és azzal is lehet online vásárolni. Ezért nem értem :D Csak bankszámlaváltásra készülök, új bankkártyával, és nem tudok választani. Szóval akkor azt mondjátok, hogy ez egy sima mezei bankkártya, mágnescsíkkal, paypassal, ami mindenre használható ami egy hétköznapi embernek kell. Mert akkor ez lesz, mert ez a legolcsóbb :D
2015. márc. 23. 12:34
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem ilyenem van. Előtte "sima" Mastercard volt, azt is tudtam mindenre használni (amire akartam): vásárlás itthon és külföldön, pénzfelvétel itthon és külföldön, vásárlás az interneten (magyar és külföldi webshopokból), Paypallal való összekötés... A mostani kártyám az előzőhöz képest (amit még 2012-ben kaptam) annyi pluszt tud, hogy Paypass-os. Van rajta Paypass, chip, és mágnescsík is.
2015. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Faja, köszönöm a választ! Akkor ez lesz :)
2015. márc. 23. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!