Mit tehet a bank ha nem fizetem a hitelt?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel 5. évtől nem fizetem a hitelt, nem lakok a lakásban, viszont van havi jó fix jövedelmem, de úgy döntök, hogy nem fizetem tovább, kötelezhetnek a fizetésre?
2015. márc. 22. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha be vagy jelentve, levonjak automatkusan a fizetesedbol. Ha meg nem vagy, akkor eladjak a lakast es abbol megfizetik, de ha az sem fedezi a tartozasod akkor a fennmarado reszleteket behajtjak majd rajtad.
2015. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért a kibúvót akarod keresni, ha - mint írtad - jó fizetésed van. Gondolkozás nélkül felvenni a pénzt az megy, a bankok szidása a magas kamatok miatt szintén (pedig te is tudtad mire vállalkozol), de te csak elvárod, hogy te mindnet ingyen megkapj, de nem teszel érte semmit.

Nem, nem kell fizetned. De elég nyomosúságossá tudják tenni évek alatt az életed, és most lehet durva leszek, de meg is érdemled...

2015. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Túl gondoltad főnök! Nem vettem fel semmilyen hitelt, csak kíváncsi voltam mit tesznek a bankok ha pl. holnaptól úugy döntene valaki, hogy neki nem kell se a lakás se a befektett pénz és nem fizeti tovább pedig tudná financírozni... de amúgy igazad van, csak én előre gondolkodok. Gondolkodtam h felvegyek egy hitelt és kiadom albérletbe a lakást. Ez szép és jó, de mikor lenne abból a lakásból valami? A törlesztő elvinné az albérlet pénzt, és ha nem dobok a lakás törlesztő mellé a saját zsebemből 15 év mulva mi lesz nekem abból lakásból?...szóval mérlegeltem...
2015. márc. 29. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!