Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Svájci frank alapú deviza...

Svájci frank alapú deviza hitelből mennyit kapok vissza?

Figyelt kérdés
Befizettem 1,4 milliót tartoztam 1,250el. 2007ben kezdtem el törleszteni 180ft-al, jelenleg 245nél tartok. Mennyi visszatérítésre számítsak, vagy egyáltalán számítsak rá ?
2015. márc. 18. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, majd a bankod küldeni fogja a levelet.
2015. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem az számít a visszatérítés kiszámításánál, hogy mennyit fizettél eddig be és mennyi még a tartozás, mint ahogy a kezdő árfolyam és a jelenlegi árfolyam sem számít, mert nem az árfolyam emelkedésből adódó többletet fizetik vissza a bankok, hanem csak a kamatemelkedésből adódó többletet.

Azt kell leellenőrizni, hogy emelt-e a futamidő alatt kamatot a bankod és ha igen, mennyit?

Ezt pl ott lehet látni, hogy összehasonlítod a kölcsönszerződésedben feltüntetett KAMATOT (NEM A HAVI RÉSZLETET) és az azóta kapott értesítő levelekben lévő kamatokat.

Mivel ez a teljes futamidő alatt többször is változhatott, csak a bankfiókban tudják megmondani, hogy neked konkrétan jár-e vissza pénz és ha igen, mennyi.

2015. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!