Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jártas valaki a Tak. Szöv-i...

Takács Teréz kérdése:

Jártas valaki a Tak. Szöv-i ügyekben?

Figyelt kérdés
Március 6-án hunyt el édesapám, aki nyugdíjas volt. Tak.Szöv-ben van számla nyitva, amire utalt a nyugdíjfolyósító. A havi nyugdíj megérkezett a számlára, de nem adták le a tak.szövben (nekem van számlahozzáférhetőségem), arra hivatkozva, "nehogy baj legyen belőle". Viszont a lakásbiztosítást azt elutalták a számláról, illetve a hiteltörlesztést is. Jelzem, még hivatalos értesítést nem kaptak édesapám haláláról. Tehát azt a pénzt le vehettem vna a számláról, igaz? Tudom, h a hagyatéki után megkapom, mint örökös, de most nagyon jól jött vna a temetés miatt...
2015. márc. 17. 10:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!