Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Előjegyzett kártyaforgalom...

Előjegyzett kártyaforgalom túl régóta?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van egy -19980 HUF-os összeg előjegyezett kártyaforgalmam, ami önmagában nem lenne gond, ha pont nem ezt az összeget nyomozgattam volna február elején is, amikor ráhagytam azzal, biztos a párom vásárolt valamit...


Most március közepe van, és még mindig ott az a bizonyos összeg.

Kihez forduljak?



2015. márc. 16. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Például a bankodban rákérdezel.
2015. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Logikus, csak pont egy időben dolgozom velük :D
2015. márc. 17. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Használod a telefonod.
2015. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lina32 válasza:
Mindenképpen hívd fel a bankodat, sajnos sok a visszaélés a bankkártyákkal. Beazonosítanak és segítenek, pont mintha egy bankfiókba mennél. Sajnos lehet hogy sokáig tart majd, de érdemes odafigyelni, azért nem kis pénzről van szó. Addig lépj amíg csak előjegyzett státuszban van, ha levonták, már nehezebben kapod vissza.
2015. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem velük, bent is voltam, de sajna nem tudták kideríteni.

Egyszer csak eltűnt :S

2015. ápr. 8. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen előzetes zárolásoknak mindig van egy lejárata. Akkor majd feloldódik. kb egy honap szokott lenni.

Nekem volt hogy gyogyszertar haromszor zarolta ugyanazt de persze csak egyszer vonta le. A másik ketto pedig egy honapig zarolva volt de aztan feloldodott..

2015. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!