Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Levont egy amerika cég tőlem...

Levont egy amerika cég tőlem úgy hogy nem én voltam 4 dollárt US AUSTIN STGREGORYINN azonnal hívott az otp, de ezek honnan tudhatták a kártyaszámom illetve a kártyámon szereplő adatokat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Peldaul mert valahol lemasoltak a kartyadat. Nem veletlen, hogy az OTP azonnal felhivott, nyilvan lattak, hogy az egyik percben Magyarorszagon vagy, a masikban meg valahol az USA-ban...
2015. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, feltörik az ember kártyáját.

Az OTP visszatérítette minden költségemet, de új kártyát kellett csináltatni.

2015. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon aljasok....
2015. márc. 6. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem torik fel a kartyadat, hanem lemasoljak, es egyuttal megszerzik a PIN kodot is egy kameraval, vagy siman le-lesik.
2015. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tolem meg egy angol ceg vont le ugy, hogy en meg az USAban elek es evek ota nem jartam Angliaban. Elofordul az ilyen. Nem tudom hogy csinaljak, de azon kivul, hogy fejfajas, hogy uj kartyat kell csinaltatni kulonosebben ne aggodj miatta, mert a bank fedez teged.
2015. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy milyen cég, az semmit sem jelent, ezt mind neten csinálják. Tőlem speciel olasz cég vont le, ráadásul ravaszok voltak, mert épp Olaszországban voltam. Biztos gondolták, így kevésbé feltűnő. Szerencsére az OTP szemfülesebb ennél.

A netes vásárlásoknál lopnak adatot általában.

Én azóta csak külön webkártyát használok internetes vásárlásra.

2015. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a sok segítséget, azt hiszem nem vásárlok többet netről.
2015. márc. 6. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Igényelj a bankodnál webkártyát, és arra mindig csak annyi pénzt tegyél, amennyi éppen kell.

Ingyenes és azonnali átutalás van a webes és a sima számla között.

2015. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!