Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal folyamatosan veszi le...

Paypal folyamatosan veszi le a pénzt?

Figyelt kérdés
ebayről rendelek néha, de a paypal folyton huzogat le 500 700 forintokat a kártyámról kezd kicsit durva lenni! segítsetek légyszi

2015. márc. 1. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:
mellesleg sose regisztráltam a paypal-ra
2015. márc. 1. 13:57
 2/9 anonim ***** válasza:
pp nem húzogat le semmit, ha meg nem regisztráltál, akkor pláne nem...bár akkor nem tudsz vásárolni sem az ebayen
2015. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
számlatörténetnél ott vannak... konkrétat nem ír csak, hogy Paypal lanke "sokszám" meg PAYPAL WANGXIAOFEN "sokszám"
2015. márc. 1. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
vagyis a pp-n keresztül fizettél az ebay-es eladónak, mi a probléma?
2015. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az, hogy 1200 ért vettem valami azt le is vonta, de nem értem miért vonogat le havonta-fél havonta 700 forintot
2015. márc. 1. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
csak azt vonja le, amit vásároltál
2015. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem, mindegy én érthetően leírtam a problémát látom sose derül ki, miért és hogyan történnek ezek a levonások
2015. márc. 1. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Írjál nekik (mondjuk a Resolution Center-en keresztül). Nekem nem vonnak le semmit, csak ha vásárolok. Csak úgy nem lenne szabad csökkennie a pénzednek, járj utána!
2015. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, előző vagyok. Most látom, hogy nem is regisztráltál a Paypalnál. Akkor a bankodhoz menj be, és kérdezz rá, hogy mi ez. Ha jogtalan, akkor tiltasd le a levonást.
2015. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!