Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok utalni paypal-ra pénzt...

Tudok utalni paypal-ra pénzt otp-ből, ha az ott regisztrált név és a bankkártyához tartozó név nem egyezik?

Figyelt kérdés

Utána olvastam sok helyen,valahol azt írják hogy egyeznie kell a két névnek(nem értem hogy miért..),valahol nem írnak erről semmit.Akartam ma készpénzt feltölteni ,de azt mondták az otp-be, hogy ott nincs ilyenre lehetőség,bankkártyám viszont nincs,ezért gondoltam arra hogy a testvérem kártyájától utalok akkor át,ha lehet.


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. febr. 27. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Erősen pénzmosás gyanús, ezért nem engedik.
2015. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A két névnek valóban egyeznie kell. Egy rakás pórul járt embert láttam már ezen az oldalon, akik nem a saját nevükön lévő számláról töltöttek volna fel pénzt.

Mi értelme van annak, hogy csak saját neveden lehet? Az, hogy abban az esetben, ha egy másik személy töltene fel neked, akkor a Paypal nem húzna hasznot a tranzakcióból. Ha másik személytől fogadsz pénzt, akkor a Paypal elemi érdeke, hogy azt az ő rendszerén belül, accountok közötti küldéssel tedd meg. Ugyanis abból van hasznuk. Aki kapja a pénzt, attól mindig levonnak 3-4 százalékot. Ebből élnek ők.

2015. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!