Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nekem van igazam vagy a banknak?

Nekem van igazam vagy a banknak?

Figyelt kérdés
A bankom postai úton küldte ki a bankkártyám. Ami nem is lenne gond, ha ezt ajánlottan tették volna legalább. De egy sima borítékban jött és a levélben a kártya mellett leírva az ön Pin kódja: XXXX. Ez így helyes? Miért nem ajánlottan küldik ki. Ha esetleg a postás rossz helyre dobja be, akkor más lazán használhatja. Nektek mi erről a véleményetek?

2015. febr. 23. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Azzal nincs gond, hogy magát a kártyát sima borítékos levélben küldik el. Nekem is így küldték. Viszont az furcsa, hogy a kártya mellé betették a pin kódot is. Az mindig külön jön.
2015. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Én OTP-nél vagyok, de nekem a kártyám a bankfiókba ment (ahol nyitottam anno a számlám), a kód és a teendők pedig a címemre. Abban volt leíRVA, hogy fáradjak be X napig a bankfiókba. Ha nem, akkor visszaküldik a kártyát és

újra kell igényelnem, ami nem 2 FT lett volna.


Most járt le és a múlthéten kaptam meg az új kártyám. Ez is sima levélben jött, de ugye a kódom nem változott.

2015. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
az meg milyen bank amelyik a kártyával kiküldi a kódot is? ... külön szokták
2015. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, furcsa nekem is.
2015. febr. 23. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Es aktivalnod sem kell, hogy hasznalhasd, ugye? Ez tenyleg veszelyes...
2015. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Akkor nem (annyira) vészes, ha csak neten aktiválhatod (tehát pl első ATM-használattal, vagy első PIN-kódos vásárlással nem).
2015. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy aktiválódik, amit a levélben is leírnak, hogy ha használom egyszer. :D Persze, hogy használnám hiszen azért van.
2015. febr. 24. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt a bankot azonnal otthagynám, mint eb a szaharát, és futva menekülnék a helyedben egy normális bankhoz.


Olyan fokú amatőrizmus, ami a többi szolgáltatásuk megbízhatóságát is megkérdőjelezi. Addig menekülj, amíg lehet.

2015. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!