Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyám van....

OTP Junior kártyám van. Raktam rá pénzt kb egy éve. Eddig nem használtam de ma szerettem volna levenni pénzt róla. Nem sikerült és egyenleget sem tudtam lekérdezni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Elvileg nincs semmi díja a kártyának OTP oldalán is megpróbáltam az egyenleglekérdezést és azt írta ki hogy hibás a bankkártyaszám vagy a telekód. Kétszer is beütöttem és nem rontottam el.

2015. febr. 23. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Irány a bankfiók és kérdezd meg!
2015. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a bankot. Ha nem rontottad volna el valamelyik adatot, akkor be tudtál volna lépni.
2015. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is de nem városi vagyok és jelen pillanatban nem tudok beutazni. Ezért írtam ide hátha tudja valaki mi lehet a probléma, járt-e már így valaki.
2015. febr. 23. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
OTP oldalán van chat, de telefonon is fel lehet őket hívni. Ezért nem kell utazni.
2015. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!