Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet valakit megtalálni...

Hogy lehet valakit megtalálni a bankszámlaszáma alapján?

Figyelt kérdés

A hét elején vettem volna egy videókártyát, OLX-en.

Én marha, előre utaltam a pénzt: 35 000ft-ot.

Már többször rendeltem online előreutalással, de eddig még nem volt ilyen...

Hétfőn délelőtt fizettem be a számlára az összeget, de azóta semmi.

Akármit írok nem válaszol.Írtam az OLX-nek, azt mondták ha nem válaszol jelentsem fel, de a rendőrség meg....


Valahogy nem lehetne megtudni az illető címét, hollétét?

Az utólag "okos vagyok" kommenteket meg mellőzük ha kérhetem.

Most már tudom így utólag mit kellett volna tennem.

Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. febr. 6. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha írásban és telefonon nem elérhető napokon át (esetleg már több, mint egy hete), mindenképp érdemes feljelentést tenni.


A számlaszáma és a nevének ismeretében a rendőrség már lesz miből kiinduljon, és ha már másokkal is megcsinálta és ők is tettek feljelentést, már nem annyira reménytelen, mint tűnik.

2015. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem jelent semmit. Hívogasd amíg meg nem unod.


Ha egy idiótáról van szó, és ajánlott levélként adja föl, akkor több mint 5 nap a kézbesítés.

2015. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Sajnos a telefonszámát nem tudom, írni meg hiába írok nem válaszol.

Itt már csak két lehetőség van.

Vagy elütötte valami, és most a kórházban van, vagy tényleg átvert az illető (nem szeretnék csúnya szavakat írni).

Azért is gondolom így utólag hogy átvert mert megtaláltam az email címét a neten.


Hát nagyon remélem hogy tényleg csak valami miatt nem tud írni.De nem adom még fel...

2015. febr. 7. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett azóta? Elküldte a videókártyát? Vagy átvert és nem kaptad vissza pénzedet?
2021. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!