Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik Bankot ajánlanátok...

Melyik Bankot ajánlanátok külföldre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy nagy segítséget szeretnék kérni, most megyek ki életemben először így külföldre dolgozni, a hely Franciaország, és ott bankszámlára küldik a fizetés, na most, nekem Otp kárytyám van de az csak itthon tudom használni, külföldön nem, így most egy olyan bankkártyára lenne szükségem amitt itthon is és, kint is tudok használni.

Most nem tudom hogy milyen bankok vannak kint Franciában, és melyik jó bank aminél érdemes lenni.

Nem szeretném hogy sokk pénzt is vegyen le a kezelési költsége miatt.

Remélem valaki tud nekem segíteni.

Előre is köszönöm!



2015. jan. 23. 23:32
 1/3 SándorÚr ***** válasza:
Konkrétan válaszolni nem tudok, de amelyik városba kimész, mondjuk Nizza, akkor facebook-on már most próbálj csatlakozni a nizzai magyarok közösséghez, és tőllük megkérdezni melyik a legjobb bank a környéken.
2015. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helló!

Köszi a segítséget, felveszem velük a kapcsolatot.

Nekem igazán csak az lenne a lényeg hogy, kint amitt kapok a kártyára pénzt azal kártyán keresztül tudjak kint fizetni.

De hallottam olyant is ma hogy, van testvér kártya, hogy itthon is ugyan annál a banknál tudok levenni pénzt forintba.

Most pontosan nemtudom hogy hogy megy ez, de ha ebben is tud valaki segíteni megköszöném. :)

2015. jan. 24. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Franciaországban élek, és megnéztem, melyik itteni banknak van Magyarországi fiókja is.

Itt a link, de ezekből csak a BNP Paribas-t vagy a Crédit Agricole-t ajánlom, ezek régi, megbízható bankok. Az Axa eredetileg egy biztosító, a Cetelem egy kölcsönt kínáló (és jól megfizettető) intézmény, ezek csak nemrég ugrottak be a banküzletbe, legalábbis Franciaországban.

Én évtizedek óta a Société Générale-nál vagyok, de annak nam láttam otthoni kirendeltségét.


[link]

2015. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!