Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Családomtól foglalhat le...

Kuktyinmatyi kérdése:

Családomtól foglalhat le berendezési tárgyakat a behajtó?

Figyelt kérdés
Van egy hitelem amit nem tudok fizetni pár hónapja,mert munkanélküli lettem,szóval van jó pár hónap elmaradásom. A napokban hívott egy behajtó cég,nem is a bank,hogyha nem fizetek következő hónapban sem,akkor az állandó lakcímemre mennek foglalni vagyis a szülők házába! Szerintem ez jogtalan. Nem az én nevemen van az a ház,de állitolag a berendezési tárgyakat lefoglalhatják,amiket nem tudnak igazolni számlával a szüleim hogy azokat ők vásárolták. Valaki,aki ügyvéd,jogász vagy benne van ebben a témában attól kérdezném hogy ez így teljesen jogos,szabályos eljárás?? Mit tehetek? Az megoldás lehet hogy addig előkerítjük mindennek a számláját vagy írunk róla valami papírt? Segítsetek!

2014. dec. 17. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi, van a fórumon egy nyertes. Sok idő lenne nekem megérteni. Ezért ki is írtam egy kérdést ezzel kapcsolatban.
2014. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez a cikk egy marhaság! Egy mondatát nem szabad komolyan venni.


"Magyarország vállalatként lett regisztrálva az USA-ban, egészen pontosan New York államban"


Na persze, Magyaroszág egy New York-ban bejegyzett amerikai vállalat... LOL

2014. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt a vállalatos dolgot már régebben hallottam. Lehet írni nekik, meg van a fórumon egy levelezés lefényképezve, ahol elengedték az adósnak a hátralékot. Utána kell nézni.
2014. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!