Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Interneten rendeltem, se pénz...

Interneten rendeltem, se pénz se termék mit tehetek?

Figyelt kérdés

Pontosabban:

Aliexpress oldalon rendeltem több terméket is összesen 310 euro értékben (kb 100.000 Ft.)


Kiírta hogy fagyasztott rendelés (frosen order) az összes megrendelésemet szépen lassan befagyasztották.


Amúgy már rendeltem onnan 1 hónapja és az megérkezett.


A kapcsolatfelvétel gyakorlatilag lehetetlenség velük,pedig az ők nyelvükön ítram.


Főleg azok véleményét várnám aki ismeri az Aliexpress oldalt vagy bárhol máshol járt már hasonlóan.



2014. dec. 13. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik eladótól? Más is járt így velük? Lehetőség van refundot kérni?
2014. dec. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az exporters.sg-n jártam így még kezdtek kezdetén sokat nem tudtam csinálni, írtam az oldal üzemeltetőjének, megköszönték, letiltották az Eladót, de attól se pénz (1100 dollár) se termék. Rendőrség nagyobb volumennel (3 milliós kár) sem tudott mit kezdeni, mit meg előttem jelentettek be, hasonlóképpen.
2014. dec. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bankkártyával fizettél, akkor a bankodnál tudsz visszatérítést kezdeményezni.
2014. dec. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,a bankkártya sorszámát kellett megadni,menjek be a bankhoz?

De hogy bizonyítom hogy nem kaptam meg a kifizetett terméket,foglalkoznak egyáltalán ilyennel?

2014. dec. 13. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, foglalkoznak! A másik félnek kellene bizonyítania, hogy elküldte, de a "befagyasztott" státusz is egyértelműen bizonyítja, hogy nem teljesült.
2014. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
indíts charge backet a bankodnál
2014. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget,hétfőn bele is vágok.
2014. dec. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!