Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 18 éven aluliak tehetnek fel...

18 éven aluliak tehetnek fel pénzt számlára?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szeretnék egy ismerősöm számlájára pénzt feltenni, mivel ő így tud nekem venni neten valamit. Ezt engedik, vagy 18 éven felülinek kell lenni ahhoz, hogy tehessek pénzt a számlájára? Meg ez hogy megy? Bemegyek a K&H-ba, azt mondom hogy "jó napot kívánok, szeretnék XXXXYYY számlára feltenni X forintot?"
2014. dec. 11. 20:35
 1/2 anonim válasza:
Ez úgy van, hogy utalsz az ő számlájára ami ha pl Otp banknál van akkor oda mész be és megmondod vagy pl. Kinyomtatod a számlaszám ot és odaadod a pénzt nekik és a személyidet és át is utálják az ő számlájára. DE csak kövi nap érkezik meg a pénz. Remélem érthető voltam ha nem akkor írj privát üzenet et!
2014. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És még annyi hogy igen 14 éven felül vagy szóval utalhatsz!! És ha jól tudom még számlám is lehet. Mag ha valamit szeretnél venni néven és utalnom kell hozzá akkor nem muszáj számlaszám ezt meg tudod csinálni így ahogy az előbb írtam
2014. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!