Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákként melyik banknál...

Diákként melyik banknál érdemes devizaszámlát nyitni fél évre?

Figyelt kérdés

Diák.

Fél évre lenne csak szükségem a kártyára.

Fél évig folyamatosan, minden hónapban történne kb. 120 ezer forint értékű devizautalás.

Ezen kívül még kártyával vásárlás, pénzfelvét is történne.

A konkrét ország Lengyelország, a deviza zlotyi.


ERSTE Diákkártyám van. Az ERSTE szerint nem éri meg devizaszámlát nyitni, mert drágábbak lennének a felmerülő költségek (kártya díj, megszüntetés, utalás, havidíj, stb).


Én megfogadtam a tanácsukat, és utaltam a saját kártyámról. 180.000 ft után (dvizában utalva) TIZENNYOLCEZER!!!!!!!!! forintot vontak le. Egyszerűen nem tudom befogadni, hogy ez hogy lehetett :D


Az lenne a kérdésem, hogy Ti hol, és miért nyitnátok a helyemben devizaszámlát?


Mennyi a nyitási költség, a kártyamegszüntetési díj, a havidíjak, az utalási, levéti, fizetési díjak, stb?


Nagyon sok bank van MO-n és nekem meg, mint kiderült, minél hamarabb kéne cselekedjek.

Sajnos nem nagyon vagyok egy bankszakértő :)


Bízom válaszotokban és segítségetekben, nagyon köszönöm, hogy végigolvastátok a kérdést, remélem, valaki tud segíteni! :)


2014. dec. 4. 06:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!