Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik a cetelem hitelká...

Hogy működik a cetelem hitelkártya?

Figyelt kérdés

Cetelem hitelkártyát kaptam,amelyen 220.000 forint keretösszeg van. Az extrém digitál áruházba kinéztem egy fényképezőgépet,ami 121.000 forint,viszont most 15% -al olcsóbb cetelemeseknek.

Lehet olyat csinálni,hogy most megveszem, aztán 45 napon belül kiegyenlítem a hitelt és a kártyát visszaadom?


2014. nov. 28. 07:31
 1/2 Nosco ***** válasza:
Elvileg meg de ha felhívod a cetelemet akkor szívesen segítenek neked! Amúgy azt is megteheted, hogy megveszed a gépet majd részlet fizetésre állíttatod! És akkor 10 havi részletben fizeted vissza! De nem szeretnék hülyeséget mondani így csak ismételni tudom magam, hogy hívd fel őket!
2014. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Cetelem hitelkártyás vásárlásait minden esetben visszafizetheti egy összegben. Abban az esetben, ha a fizetési határidő napjáig (másnéven esedékesség) a megelőző időszak vásárlásainak teljes összegét visszafizeti, akkor vásárlásra felhasznált összeg kamatmentes. A kamatmentes időszak hossza nem fixen 45 nap, mert függ attól, hogy a hónap melyik napján vásárol. További információt itt talál:

[link]


Cetelem hitelkártyával nem csak az Extreme Digital áruházakban, hanem további 12 országos üzletláncnál és szolgáltatónál kap kedvezményt. További információért látogasson el a www.cetelemklub.hu oldalra.

2014. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!