Számla nyitás 15évesen?

Figyelt kérdés
Nyitnék egy számlat 15évesen az ERSTE BANKNAL! Milyen adatok szükségesek hozzá? Milyen kártyák? +mennyibe kerül?

2014. nov. 25. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha diák számlát akarsz nyitni, azért nem kell fizetni, kártyák közül személyi igazolvány, lakcímkártya, diákigazolvány amire szükség lesz.
2014. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
+szülő.
2014. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ugy lattam 14eves korig van gyermek szamla az erstenel.
2014. nov. 25. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

de te 15 éves vagy így nem gyerek számlát tudsz nyitni hanem diákszámlát

és 18 év alatt minden szerződéshez kell szülő

2014. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az úgynevezett Egyszámla csomagba tudsz belépni, mint mindenki más. Itt a diákoknak járó kedvezményt tudod majd igénybe venni. A pontos költségek a bank honlapján található hrdetményben vannak:

[link]


Pár általam fontosnak tartott tétel:

Számlavezetés 0 ft.

Bankkártya kibocsájtási díja: 4900 forint

Bankkártya éves díja: 4900 forint / év

( A bankkártya díjak közül a legolcsóbb megoldás árát adtam meg.)


Bármely bankra vonatkozó egyéb információk:

A szerződéskötéshez személyi igazolvány és lakcímkártya szükséges, tőled, és az egyik szülődtől. A szerződéskötés után kérheted (ha esetleg több bankszámlád / bankkártyád van, csak az egyikre), hogy havonta kétszer, de összesen max 150 ezer forintig ingyenesen vehess fel készpénzt ( nem kell készpénzfelvételi díjat fizetned).

Mielőtt bankszámlát nyitsz, érdemes átnézni más bankok ajánlatát is. Nézd meg a honlapjaikon a hirdetményt, vagy használj valamilyen összehasonlító oldalt, mint például ez itt:

bankmonitor.hu/bankszamla.htm

2014. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 én tavaly nyitottam Erste diák számlát és nem kellett fizetni bankkártya kibocsájtásért (és éves díjat se vontak).
2014. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: A "Diákszámla" számlacsomagot már nem értékesítik, tehát aki benne van (egyébként én is), az benne is maradhat, de új számlát ilyen csomaggal nem lehet nyitni. Új lakossági ügyfelek kizárólag az "Egyszámla" számlacsomagba tudnak belépni, amelyben különböző kedvezményt kapnak például a diákok és a nyugdíjasok. De a bankkártya például pont fizetős.
2014. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat megy a zold!
2014. nov. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!