Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pontosan, hogy is van? Jött...

Pontosan, hogy is van? Jött utalás PayPal-on keresztül. Ez automatikusan jóváíródik a számlámon?

Figyelt kérdés
Email-t kaptam, hogy utalás jött. Beléptem a PayPal oldalára, elfogadtam. Ez eddig rendben? De hol a pénz? Nem mentem be még a számlámra, hogy megnézzem, de ez automatikusan jóváíródik a számlámon? Vagy, hogy van ez?
2014. nov. 25. 10:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Most sikerült hozzáadni a számlaszámomat. De ez az átutalt összeg, hogy kerül rá a számlámra? Én kell valamit csináljak? Kapok erről valami értesítőt esetleg, ha jóváírták az OTP-s számlámon?
2014. nov. 25. 11:51
 2/3 anonim ***** válasza:

ugye hogy nem okosabb lett volna elobb elolvasni a "paypal hasznalat" cimszavakra gugli altal talalt eredmenyeket?!!?!


Ha van PP szamlad es kapsz penzt, az a PP egyenlegeden szerepel, amit online vasarlassal elkolthetsz, pl. eBayen.


Ha hozzarendeled a bankszamlaszamodat a PP szamlahoz, akkor a withdraw menu alatt talalod azt, hogy a PP egyenlegen levo penzt at tudd utalni a bankszamlara. Ez 2 munkanapot vesz igenybe.


Hogy az OTP fog e neked jelenzi vagy sem, azt mi honnan tudjuk, nem a mi OTPnk...

2014. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem az ilyen emberek, akik már rögtön az első válaszadásnál kötekednek, azok nem normálisak! Soha nem tudtam megérteni több mint 40 év alatt, hogy minek kell rögtön elsőre ítélkezni, kiosztani, minősíteni valakit!

Nem tudok angolul!!! Ezért tettem fel a kérdést, ilyen egyszerű!

2014. nov. 27. 07:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!