Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál a legkönnyebb...

Melyik banknál a legkönnyebb hitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Ha nincs ingatlan fedezetem, nem tudok kezest bevonni és a fizetésem netto 110.000 ft körül mozog. Tehát max önerőt tudnék összegyűjteni. Van olyan bank amelyik ad önerőre is hitelt?
2014. nov. 24. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi nettóra egy bank sem ad hitelt.
2014. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi netto fizetessel maximum a provident vagy hasonlo uzsorasok adnak hitelt. A bank azert nem, mert nem latja biztositva, hogy visszafizeted (amugy te adnal magadnak hitelt?)
2014. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én adnék, mivel nem 10-20 milliókat akarok felvenni csak 2-t amit belátható időn belül vissza is tudnék fizetni. Amúgy nem egyedül fizetném csak mivel a párom nem hitelképes így a bank nem fogadja el. Ezek szerint én sem vagyok az...Bár azt nem értem akik 80 ezres fizuval vesznek fel hitelt azok hogy csinálják...na mindegy...
2014. nov. 25. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!