Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rendeltem egy ruhát külföldről...

Rendeltem egy ruhát külföldről. Miért kér biztonsági kódot és hol találom?

Figyelt kérdés
Már megrendeltem a ruhát a Tobi.com oldalról. Az Otp küldött is sms-t hogy levették az egyenleget és azt hittem minden oké. De két emailt is kaptam Tobi ügyintézőjétől, hogy "a biztonság érdekében szükség van egy biztonsági kódra amit a bankommal ha kapcsolatba lépek tudok meg". Azért nem logikus mert a pénzt már levették és nem értem ezt az e-mailt.
2014. nov. 22. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt valami nagyon bűzlik... Ilyenről én még nem is hallottam, pedig 10 éve vásárolok a neten.
2014. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ugy dontottem figyelmen kivul hagyom mert ugye nem is a hivatalos oldaltol jott hanem vmi Tobi Caretol. Mindennap kuldozgette ugyanazt de nem csinaltam semmit. Most azt irja h tenyleg kuldjem el mert ugy veszik akkor h nem kerem a termeket es torlik a rendelest. De a hivatalos oldalon meg ott van h processing (folyamatban). Szoval nem tudom mit csinaljak.
2014. nov. 25. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!